duży i elegancki mebel
Kanapa Sentila
duży i elegancki mebel
Kanapa Sentila
Elegancka kanapa Sentila – tak można w jednym słowie scharakteryzować kanapę Sentila. Tym, co przyciąga wzrok jest jej prosta, ponadczasowa budowa oraz stylowe chromowane nóżki. Podczas codziennego użytkowania docenisz siedzisko, w którym znajduje się pianka i sprężyny bonell oraz oparcie wypełnione połączeniem pianki i silikonu. To te dwie duże poduszki oparciowe pozwolą Ci swobodnie oprzeć plecy i zająć odpowiednią, wygodną pozycję mimo wielogodzinnych maratonów programów telewizyjnych. Kanapa Sentila z funkcją spania rozkłada się szybko i łatwo dzięki mechanizmowi opartemu na podnośnikach. Unieś siedzisko i pociągnij do siebie, a zyskasz komfortowe miejsce noclegowe o powierzchni spania równej 148×198 cm. Dzięki jednolitemu wypełnieniu materaca funkcji i siedziska zyskujesz równą powierzchnię. Pojemnik na pościel sprawdzi się w podręcznym przechowywaniu tekstyliów. Po rozłożeniu sofy możesz włożyć do niego poduszki oparciowe. Na co dzień i w trakcie nieoczekiwanych gości – kanapa Sentila sprawdzi się w każdych warunkach. Przekonaj się!
Cechy szczególne mebla:
- Kanapa z funkcją spania
- Sprawnie i lekko działający mechanizm wspomagający rozkładanie-wygoda rozkładania
- Sprężyny bonellowe o wysokości 110mm w siedzisku i materacu czyli całej powierzchni spania-komfortowe i jednorodne spanie
- Duża powierzchnia spania-funkcjonalność i wygoda
- Równa powierzchnia spania-zwiększony komfort spania
- Łatwy dostęp do pojemnika
- Duży pojemnik-zwiększona możliwość przechowywania
- Taśma ułatwiająca składanie oparcia
- System kieszeniowego wypełnienia poduszek oparciowych-zwiększona trwałość poduszki, duży komfort oparcia, optymalne i ergonomiczne dopasowanie do ciała
Istnieje możliwość wykonania mebli w innej tkaninie, zgodnie ze wzornikiem i cennikiem dostępnym w punkcie sprzedaży
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 198 cm |
|---|---|
| Wysokość | 91 cm |
| Głębokość | 106 cm |
| Powierzchnia Spania | 148×198 cm |
| Szerokość siedziska | 198 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Głębokość siedziska | 62-88 cm |
| Funkcje | funkcja spania, pojemnik na pościel, rozkładanie – automat |
| Wyposażenie siedziska | pianka, sprężyna bonell |
| Wyposażenie oparcia | pianka, sprężyna bonell |
| Kolor | Kronos Karo 29 Pink/Kronos 29 Pink, Matrix Karo 19 Grey/Matrix 19 Grey |
| Dostępne warianty | BRW-SO3-SENTILA-LX_3DL |












































