W kobiecym stylu
Szafa dzielona Story
W kobiecym stylu
Szafa dzielona Story
Dwudrzwiowa szafa dzielona Story stworzona z myślą o pokojach dziewcząt w każdym wieku lubiących romantyczny styl. Wnętrze szafy zostało podzielone na pół – po jednej stronie znajdziesz drążek na odzież o różnej długości, a po drugiej wewnętrzny regał z bardzo pojemnymi półkami. Na dole zaplanowano szufladę – pojemną i łatwo dostępną również dla dziecięcych rąk. Dodatkowe miejsce do przechowywania znajduje się pod drążkiem. Szafa dzielona Story wyróżnia się oryginalnym charakterem. Bryła w kolorze alpejskiej bieli oraz detale z dekoru o barwie drewna tworzą niepowtarzalny styl, który spodoba się mniejszym i większym romantyczkom. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Uchwyty z tworzywa.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 85 cm |
|---|---|
| Wysokość | 186 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Funkcje | szafa dwudrzwiowa z dwoma drążkami, regałem z półkami i szufladą |
| Ilość szuflad | 1 |
| Ilość półek | 3 |
| Ilość drzwi | 2 |
| Kolor | biały / dąb nash |
| Kolor frontu | biały alpejski |
| Kolor korpusu | biały alpejski/dąb nash |
| Materiał | laminat, metal, płyta HDF, płyta meblowa, tworzywo |
| Waga | 74 kg |
| Dostępne warianty | SO12BDN |























