Nowoczesna stylistyka

Łóżko 100 Qubic

Łóżko 100 Qubic z dwiema szufladami na pościel, półką w zagłówku i oświetleniem ledowym wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.
Jednoosobowe łóżko pod materac o szerokości 90. Szczebelkowy stelaż oraz możliwość wybrania dowolnego materaca zapewniają maksymalny komfort spania. Łózko posiada jedną szufladę na pościel.

Wysoki, zagłówek zapewnia wygodne oparcie, ale też jest bardzo funkcjonalny. Zaplanowano w nim półkę, na której można przechowywać książki, biżuterię czy podręczne kosmetyki. Otwory na odprowadzanie kabli sprawiają, że kable, np. od ładowarki, zawsze będziesz mieć pod kontrolą. Zagłówek posiada oświetlenie ledowe, które podkreśla styl mebla, ale może też pełnić funkcję nocnej lampki.

Skrzynię łóżka zaprojektowano w kolorze surowej stali, zagłówek został podzielony między ciepłą barwę drewnopodobnego dekoru oraz jasną szarość. Takie połącznie sprawia, że mebel jest bardzo nowoczesny, ale też uniwersalny – nadaje się zarówno do pokoi dziewcząt, jak i chłopców.

Łóżko dostępne jest bez materaca. Cena dotyczy łóżka bez materaca. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.

Informacje dodatkowe

Szerokość

110 cm

Wysokość

100 cm

Głębokość

217 cm

Powierzchnia Spania

90×200 cm

Ilość półek

1

Ilość szuflad

2

Kolor

dąb artisan/silk flou/raw steel

Oświetlenie

w standardzie

Funkcje

półka za szczytkiem łóżka

Materiał

laminat, metal, płyta HDF, płyta meblowa, tworzywo

Kod produktu

QB-01