Nowoczesna stylistyka
Szafa narożna Qubic
Nowoczesna stylistyka
Szafa narożna Qubic
Szafa narożna QUBIC pomieści pokaźną ilość garderoby, obuwia oraz torebek i plecaków. Dwa praktyczne drążki umożliwiają wygodne zawieszenie ubrań różnej długości. Dwa wewnętrze regały z półkami pozwalają komfortowo przechowywać ubrania i inne akcesoria. Na dodatkowej przestrzeni na dnie szafy można wygodnie ułożyć np. pudełka z obuwiem albo sprzęt sportowy.
Ciekawe połączenie kolorystyczne, wykorzystujące subtelną szarość oraz ciepły, drewnopodobny dekor sprawia, że mebel jest uniwersalny i świetnie pasuje do wnętrz dziewcząt oraz chłopców. Nowoczesny charakter bryły podkreślają fronty drzwi, oryginalnie wsunięte pod korpus, kształtne metalowe uchwyty oraz niewysokie podpory.
Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 95 cm |
|---|---|
| Wysokość | 195 cm |
| Głębokość | 95 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 8 |
| Ilość szuflad | 0 |
| Kolor | dąb artisan/silk flou/raw steel |
| Oświetlenie | brak |
| Funkcje | 2 drążki, Szafa narożna |
| Materiał | laminat, metal, płyta HDF, płyta meblowa, tworzywo |
| Dostępne warianty | QB-01 |


















