Nowoczesna stylistyka
Komoda Qubic
Nowoczesna stylistyka
Komoda Qubic
Nowoczesna komoda Qubic z trzema szufladami na bieliznę oraz szafką z drzwiami. Dodatkowa, łatwo dostępna wnęka to dobre miejsce na drobiazgi i szkolne akcesoria.
Komoda wyróżnia się ciekawym designem – geometryczny kształt, fronty wsunięte pod korpusy oraz trzy kolory – szarość, dekory o barwie drewna i surowej stali tworzą niepowtarzalny kubistyczny patchwork. Nowoczesny charakter bryły podkreślają dodatkowo kształtne, metalowe uchwyty oraz niewysokie podpory.
Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 120 cm |
|---|---|
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość półek | 2 |
| Ilość szuflad | 3 |
| Kolor | dąb artisan/silk flou/raw steel |
| Oświetlenie | w standardzie |
| Materiał | laminat, metal, płyta HDF, płyta meblowa, tworzywo |
| Dostępne warianty | QB-07 |






















