BUDZIK BLIŻEJ NIŻ TRZEBA
Szafka nocna Alameda
BUDZIK BLIŻEJ NIŻ TRZEBA
Szafka nocna Alameda
Twoja codzienna rutyna to bieganie? Ustaw budzik na 6 rano i przygotuj się do treningu. Delektuj się rosą na trawie, unoszącą się mgłą i śpiewem ptaków. Aby jednak do tego doszło należy umieścić zegarek w zasięgu ręki. Może na Szafka nocna Alameda? To idealne miejsce także na lampkę nocną i leki. W ich przechowywaniu sprawdzą się 2 praktyczne szuflady, w których nie zabraknie miejsca na leki, kosmetyki czy książki, po które chętnie sięgasz. Blat zabezpieczony jest wysokimi ściankami bocznymi, dzięki czemu nawet przez sen nie strącisz lampki. Szafka nocna z szufladami wyróżnia się oświetleniem LED umieszczone pod blatem, które podkreśla nowoczesny design mebla. Połączenie kolorystyczne korpusu w kolorze biały połysk i frontów biały wysoki połysk połączono z blatem w kolorze dąb westminster. Wyjątkowy wygląd blatu i cokołów to zasługa folii, która oddaje naturalne usłojenie i fakturę drewna. Efektowny dekor na froncie stanowi elegancką ozdobę, która przełamuje gładkie fronty. Szafka nocna Alameda możesz zestawić z pozostałą częścią kolekcji. W ten sposób stworzysz nowoczesną, geometryczną zabudowę sypialni.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 62 cm |
|---|---|
| Wysokość | 51,5 cm |
| Głębokość | 41,5 cm |
| Funkcje | bezuchwytowe otwieranie frontów, energooszczędne oświetlenie LED |
| Ilość szuflad | 2 |
| Kolor | biały połysk/dąb westminster/biały połysk |
| Materiał | metal, płyta MDF, płyta meblowa, tworzywo |
| Dostępne warianty | S420-KOM2S-BIP/DWM/BIP |




















