pojemna, stylowa i funkcjonalna
Szafa trzydrzwiowa Alameda
pojemna, stylowa i funkcjonalna
Szafa trzydrzwiowa Alameda
Właśnie wróciłaś z zakupów, a kolejne torebki z ubraniami lądują na podłodze? W dotychczasowej szafie nie mieści się już za wiele? Dość! Szafa trzydzwiowa Alameda została stworzona specjalnie dla Ciebie. Dzięki niej wiosenne porządki przeprowadzisz szybko i sprawnie.
Pojemna, trzydrzwiowa szafa pomoże Ci wszystko poukładać, zorganizować i przechowywać. Koszulki, spodnie, sukienki i garnitury znajdą swoje stałe miejsce. Do dyspozycji masz 3 półki, 2 pojemne szuflady i drążek na wieszaki.
Opowiedzmy o designie. Jasny korpus w kolorze biały połysk połączono z frontami biały wysoki połysk – to tworzy doskonałe tło dla blatu w kolorze dąb westminster. Pokrycie blatu i cokołu folią, w subtelny sposób odzwierciedla naturalne usłojenie i fakturę drewna.
Duża przestrzeń pod drążkiem to dodatkowe miejsce do przechowywania. Możesz tam ustawić walizkę lub buty. W ich organizacji pomoże praktyczna półka (w opcji), która wydzieli dla nich miejsce.
Troszczymy się o komfort użytkowania naszych mebli, dlatego wyposażyliśmy zawiasy w system cichego domyku, który połączy fronty z korpusem niemal bezszelestnie.
Szafa trzydrzwiowa Alameda możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji, tj. łóżko, toaletka czy komody. Dobierz je do siebie i ciesz się spójną i ergonomiczną przestrzenią
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 180 cm |
|---|---|
| Wysokość | 201,5 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Ilość drzwi | 3 |
| Ilość półek | 4 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Kolor | biały połysk/dąb westminster/biały połysk |
| Funkcje | 1 drążek, bez uchwytowe fronty, ciche domykanie frontu, ciche domykanie szuflad, energooszczędne oświetlenie LED |
| Materiał | MDF, płyta meblowa |




















