Jeszcze więcej miejsca do wykorzystania
Komoda Alameda
Jeszcze więcej miejsca do wykorzystania
Komoda Alameda
Nowoczesne aranżacje lubią błysk, oryginalne detale i funkcjonalne rozwiązania. To wszystko znajdziesz w stylowej kolekcji Alameda, która jest linią mebli premium.
Pojemna komoda Alameda to nieoceniony schowek na różne przedmioty. Z powodzeniem możesz ustawić ją w przedpokoju, gdzie będzie świetnym organizerem na czapki, szaliki i buty. Niezbędne przedmioty możesz schować na półkach za pełnymi frontami i w kompaktowej szufladzie.
Stylowa i… zachwycająca komoda z szufladą i szafkami posiada oświetlenie LED umieszczone pod blatem, które ułatwi odnalezienie każdego przedmiotu.
Korpus w kolorze biały połysk zestawiono z frontami w kolorze biały wysoki połysk. Biel przełamują cokoły oraz stylowy blat w naturalnym wybarwieniu dąb westminster, który oddaje piękno i fakturę naturalnego usłojenia drewna.
Ozdobą frontów jest dekor na szufladzie i froncie, który podkreśla styl kolekcji.
Podczas codziennego użytkowania, niezwykle ważny jest komfort, jaki dają zawiasy z cichym domykiem. To dzięki nim front łączy się z korpusem niemal bezszelestnie.
Zestaw nowoczesną komodę Alameda z pozostałą częścią kolekcji i stwórz spójną aranżację pokoju dziennego i przedpokoju.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 92 cm |
|---|---|
| Wysokość | 110,5 cm |
| Głębokość | 37 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Funkcje | bezuchwytowe otwieranie frontów, ciche domykanie, energooszczędne oświetlenie LED |
| Kolor | biały połysk/dąb westminster/biały połysk |
| Dostępne warianty | S420-KOM2D1S-BIP/DWM/BIP |


















