Przechowywanie w dużym rozmiarze
Komoda Alameda
Przechowywanie w dużym rozmiarze
Komoda Alameda
Prostota brył i wykończenie na wysoki połysk wyróżniają kolekcję Alameda, którą stworzyliśmy z myślą o wyposażeniu nowoczesnych salonów. W salonie warto postawić mebel, który umożliwi przechowywanie i utrzymanie porządku. Z pomocą przychodzi pojemna komoda Alameda, składająca się z 2 pojemnych szafek i 3 praktycznych szuflad. Przestronny blat to doskonałe miejsce by wyeksponować zdjęcia, figurki ceramiczne i wazon z kwiatami. Przygotowaną dekoracje podkreśli oświetlenie LED umieszczone pod blatem. Zachwycające połączenie frontów w kolorze biały wysoki połysk z wybarwieniem dąb westminster, w którym wykonano blat i cokoły. Folia oddaje widoczne usłojenie i wyczuwalną fakturę drewna, co podnosi walory powierzchni. Dopełnieniem stylu jest ozdobny dekor na frontach szuflad, który podkreśla styl kolekcji. Nowoczesna komoda jest wyposażona w zawiasy systemem cichego domyku, który podnosi komfort użytkowania. Ze względu na swoją szerokość równą 170 cm dedykowana jest do przestronnych wnętrz. Zestaw komodę z innymi elementami kolekcji Alameda i stwórz aranżację wymarzonego pokoju dziennego
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 172 cm |
|---|---|
| Wysokość | 97 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 3 |
| Funkcje | ciche domykanie, energooszczędne oświetlenie LED |
| Kolor | biały połysk/dąb westminster/biały połysk |
| Dostępne warianty | S420-KOM2D3S-BIP/DWM/BIP |
























