Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja BRW

Komoda Alameda

Kolekcja Alameda jest dedykowana do nowoczesnego, przestronnego salonu. Tym, co ją wyróżnia są duże, geometryczne bryły, lśniące fronty, oryginalne dekory i, przede wszystkim, oświetlenie LED montowane pod blatem. Styl kolekcji podkreśla połączenie kolorystyczne białych korpusów i frontów z efektownym blatem w odcieniach dębu. Masywne boki pełnią rolę nóżek i tworzą efektowne wykończenie blatów. Cichy domyk frontów oraz oświetlenie w standardzie podnoszą klasę mebli.

Wymiary: 

Głębokość: 41 cm
Szerokość: 172 cm
Wysokość: 96,5 cm
Materiał: płyta meblowa / MDF
Ilość drzwi: 2
Ilość szuflad: 3
Oświetlenie: w standardzie
Waga: 70,9 kg

 

Nowoczesna

Komoda Alameda

Prostota brył i wykończenie na wysoki połysk wyróżniają kolekcję Alameda, którą stworzyliśmy z myślą o wyposażeniu nowoczesnych salonów.

  • W salonie warto postawić mebel, który umożliwi przechowywanie i utrzymanie porządku. Z pomocą przychodzi pojemna komoda Alameda, składająca się z 2 pojemnych szafek i 3 praktycznych szuflad.
  • Przestronny blat to doskonałe miejsce by wyeksponować zdjęcia, figurki ceramiczne i wazon z kwiatami. Przygotowaną dekoracje podkreśli oświetlenie LED umieszczone pod blatem.
  • Zachwycające połączenie frontów w kolorze biały wysoki połysk z wybarwieniem dąb westminster, w którym wykonano blat i cokoły. Folia oddaje widoczne usłojenie i wyczuwalną fakturę drewna, co podnosi walory powierzchni.
  • Dopełnieniem stylu jest ozdobny dekor na frontach szuflad, który podkreśla styl kolekcji.
  • Nowoczesna komoda jest wyposażona w zawiasy systemem cichego domyku, który podnosi komfort użytkowania.
  • Ze względu na swoją szerokość równą 170 cm dedykowana jest do przestronnych wnętrz.
  • Zestaw komodę z innymi elementami kolekcji Alameda i stwórz aranżację wymarzonego pokoju dziennego.

Cena od

1099,-