komfort w wersji kompakt
Wersalka Maro
komfort w wersji kompakt
Wersalka Maro
Nie dysponujesz dużym metrażem? Nic straconego! Dzięki wersalce Maro możesz cieszyć się wysokim komfortem oszczędzając maksymalnie przestrzeń. To zasługa kompaktowych wymiarów mebla i wąskich podłokietników, które stanowią jego klasyczne zakończenie. Ergonomiczny kształt mebla to jedna z jego zalet. Kolejnymi jest wygoda, którą zapewnia dzięki wysokiemu oparciu, które daje stabilne podparcie pleców. Na uwagę zasługuje również wypełnienie siedziska i oparcia sprężynami falistymi i pianką, dzięki której zyskujesz komfortową, jednorodną powierzchnię spania. Wersalka z funkcją spania to idealne rozwiązanie w dzień i w nocy. Po rozłożeniu zyskujesz powierzchnię równą 124×190 cm, na której zmieszczą się nawet 2 osoby. Łatwy dostęp do dużego pojemnika na pościel to wygoda użytkowania mebla na co dzień. Wersalka Maro, mimo prostej konstrukcji, zachwyca ozdobnymi wciągami w siedzisku i oparciu oraz ozdobnym szyciem na krawędziach mebla.
Cechy szczególne mebla:
- Wersalka z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
- Wysokie oparcie – stabilne oparcie pleców
- Wąskie podłokietniki- oszczędność miejsca
- Duży pojemnik na pościel
- Sprężyny faliste w siedzisku i oparciu – czyli na całej powierzchni spania – komfortowe spanie
- Łatwy dostęp do pojemnika na pościel
- Ozdobne wciągi na siedzisku i oparciu
- Ozdobne szycie na krawędziach mebla
- Kompaktowe wymiary mebla
- Ergonomia kształtu mebla
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 207 cm |
|---|---|
| Wysokość | 95 cm |
| Głębokość | 95 cm |
| Powierzchnia Spania | 124×190 cm |
| Szerokość siedziska | 190 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Wysokość podłokietnika | 54 cm |
| Funkcje | funkcja spania, mechanizm wersalkowy, podłokietnik, pojemnik na pościel |
| Wyposażenie siedziska | pianka, sprężyna falista |
| Wyposażenie oparcia | pianka, sprężyna falista |
| Kolor | Monoli 48 Yellow, Monoli 63 Pink, Monoli 77 Navy, Trinity 05 Brown, Trinity 34 Grey, Velvet 38 |
| Dostępne warianty | GAW-WE-MARO-3K |














































