Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel z funkcją relaks Gracja II
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel z funkcją relaks Gracja II
Fotel z funkcją relaks Gracja II klasyczna stylistyka połączona z wygodą użytkowania. Dzięki zastosowaniu funkcji relaks znacząco poszerza się funkcjonalność fotela. Konstrukcja fotela oparta jest o piankę połączoną z sprężynami falistymi jak również z sprężynami typu Bonel. To wszystko sprawia że fotel będzie służyć swoim użytkownikom latami. Fotel Gracja II jest częścią kolekcji w skład której wchodzi również fotel, sofa oraz wersalka. Kolekcja dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych i tkaninowych.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 68 cm |
|---|---|
| Głębokość | 82 cm |
| Wysokość | 93 cm |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | drewniane boki, podłokietnik |


















