Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Clasic VIII
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Clasic VIII
Fotel Clasic VIII charakteryzuje się stylowym wzornictwem połączonym z wyjątkowym komfortem. Dzięki połączeniu sprężyn typu Bonell z sprężyną falistą oraz z pianką fotel posiada zwiększony komfort podczas codziennego użytkowania. Dodatkowo producent wyposażył fotel w funkcję relaksu zapewniając dodatkowy komfort podczas odpoczywania. Fotel jest częścią kolekcji CLASIC VIII w skład której wchodzą zestaw Clasic VIII, fotel, fotel z funkcją relaks, sofa oraz wersalka. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały użyte w produkcji zapewnią wysoki komfort użytkowania przez lata.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 72 cm |
|---|---|
| Głębokość | 95 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Głębokość siedziska | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | funkcja relaks, pełne boki |






















