Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Vittorio
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Vittorio
Fotel Vittorio dzięki swojej lekkiej stylistyce sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach. Fotel zapewni swoim użytkownikom wyjątkowy komfort w codziennym użytkowaniu. Fotel Vittorio posiada wypełnienie w postaci pianki typu HR oraz sprężyn falistych. Rozwiązanie to daje wysoki komfort podczas użytkowania. Fotel jest częścią kolekcji w skład której wchodzi również wersalka Vittorio. Kolekcja dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych i tkaninowych.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 63 cm |
|---|---|
| Głębokość | 74 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Głębokość siedziska | 53 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | pełne boki |
















