Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja BRW

Szafa Alameda

Kolekcja Alameda jest dedykowana do nowoczesnego, przestronnego salonu. Tym, co ją wyróżnia są duże, geometryczne bryły, lśniące fronty, oryginalne dekory i, przede wszystkim, oświetlenie LED montowane pod blatem. Styl kolekcji podkreśla połączenie kolorystyczne białych korpusów i frontów z efektownym blatem w odcieniach dębu. Masywne boki pełnią rolę nóżek i tworzą efektowne wykończenie blatów. Cichy domyk frontów oraz oświetlenie w standardzie podnoszą klasę mebli.

Wymiary: 

Głębokość: 60 cm
Szerokość: 102 cm
Wysokość: 201 cm
Materiał: płyta meblowa / MDF
Ilość szuflad: 2
Ilość drzwi: 2
Oświetlenie: w standardzie
Waga: 99,85 kg

 

Nowoczesna

Szafa Alameda

Proste, geometryczne bryły oraz innowacyjne akcenty podnoszą jakość nowoczesnej kolekcji Alameda.

  • Szafa Alameda dopełnia możliwości przechowywania w salonie lub korytarzu. Dwa drążki na wieszaki oraz 3 praktyczne półki pomogą w uporządkowaniu przedmiotów. Drobiazgi możesz schować w 2 kompaktowych szufladach.
  • Zawsze masz problem z odnalezieniem koszuli i sukienki? Energooszczędne oświetlenie LED umieszone pod blatem subtelnie oświetli bryłę, podkreślając nowoczesny design.
  • Fronty w kolorze biały wysoki połysk zestawiono z blatem i cokołem w wybarwieniu dąb westminster, który oddaje naturalne piękno, usłojenie i fakturę drewna. Oprawą całości jest korpus w kolorze biały połysk.
  • Ozdobą szuflad jest stylowy dekor, który przełamuje gładkie fronty.
  • Wysoki komfort użytkowania mebla to zasługa zawiasów z cichym domykiem, dzięki którym front bezszelestnie połączy się z korpusem.
  • Zestaw szafę Alameda z pozostałymi elementami kolekcji i stwórz funkcjonalną przestrzeń swojego mieszkania.

Cena od

1349,-