Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja BRW

Komoda Alameda

Kolekcja Alameda jest dedykowana do nowoczesnego, przestronnego salonu. Tym, co ją wyróżnia są duże, geometryczne bryły, lśniące fronty, oryginalne dekory i, przede wszystkim, oświetlenie LED montowane pod blatem. Styl kolekcji podkreśla połączenie kolorystyczne białych korpusów i frontów z efektownym blatem w odcieniach dębu. Masywne boki pełnią rolę nóżek i tworzą efektowne wykończenie blatów. Cichy domyk frontów oraz oświetlenie w standardzie podnoszą klasę mebli.

Wymiary: 

Głębokość: 41 cm
Szerokość: 97 cm
Wysokość: 96,5 cm
Materiał: płyta meblowa / MDF
Ilość szuflad: 3
Oświetlenie: w standardzie
Waga: 49,2 kg

 

Nowoczesna

Komoda Alameda

Nowoczesny salon wymaga specjalnej zabudowy. Jego styl podkreśla kolekcja Alameda, oparta na prostej konstrukcji i oryginalnych detalach.

  • Domowe bibeloty możesz przechowywać w koszach, ale komoda Alameda sprawdzi się w tym jeszcze lepiej. Wyposażona w 3 pojemne szuflady pomoże Ci zorganizować nawet najmniejsze przedmioty.
  • Tym, co ją wyróżnia jest energooszczędne oświetlenie LED, które subtelnie odznacza się pod blatem.
  • Blaty i cokoły w wybarwieniu dąb westminster przełamują gładkie fronty w kolorze biały wysoki połysk. Oprawą całości jest korpus w kolorze biały połysk. Blat jest pokryty folią, która odzwierciedla naturalne usłojenie i fakturę drewna.
  • Ozdobą gładkich frontów jest oryginalny dekor, w którym widać inspiracje naturalnym usłojeniem drewna.
  • Kompaktową komodę Alameda postaw w przestronnym salonie i połącz z pozostałymi elementami nowoczesnej kolekcji.
 

Cena od

799,-