Jakość i wygoda w jednym miejscu
Sofa Elegant IV
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Sofa Elegant IV
Sofa Elegant IV to stylowe połączenie drewna oraz tkaniny. Dzięki zastosowaniu drewnianych podłokietników sofa znacząco zwiększa komfort siedzenia swoim użytkownikom. Sofa została wyposażona w piankę, sprężyny typu Bonell oraz sprężyny faliste dla zapewnienia wyjątkowego komfortu podczas codziennego użytkowania. Sofa Elegant IV dostępna jest dwóch wersjach; wersja 2 osobowa jak również wersja 3 osobowa sofy.
Kolekcja ELEGANT IV składa się z fotela, sofy 2 i 3 osobowej oraz wersalki dzięki czemu stworzysz idealny zestaw. Najważniejszą cechą kolekcji są boczki wykończone giętymi elementami drewnianymi wykonanymi w niepowtarzalnej technologii gięcia drewna w której marka UNIMEBEL jest niedoścignionym wzorem jakości. Drewniane elementy dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Kolekcja dostępna w tkaninach ze wzornika UNIMEBEL, który zawiera starannie wyselekcjonowane wzory.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 2os. – 137 cm, 3os. 163cm |
|---|---|
| Głębokość | 94 cm |
| Wysokość | 96 cm |
| Głębokość siedziska | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Powierzchnia Spania | 2os. 113x190cm, 3os. 139x190cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika kolorów, wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | funkcja spania, podłokietnik |
























