nowa odsłona klasyki
Kuchnia Verdi
nowa odsłona klasyki
Kuchnia Verdi
Kuchnia Verdi to eleganckie meble w matowym wykończeniu, zwieńczone efektowną, dekoracyjna listwą tworzą przestrzeń, w której wszystko jest dopracowane w najmniejszym detalu.
Meble kuchenne Family Line dają ci wiele możliwości wykreowania idealnego wnętrza. Dzięki prawidłowemu rozmieszczeniu sprzętów i dobrze zorganizowanej przestrzeni zyskasz miejsce, w którym codzienne gotowanie będzie przyjemnością. Modułowa kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Verdi dodatkowo stawia na elegancję w klasycznym wydaniu.
Fronty jakie ma w ofercie kuchnia Verdi w kolorze jasny szary mat lub mistyczny mat, podkreślają nietuzinkowy charakter kolekcji Verdi. Listwa dekoracyjna oraz frezowane fronty tworzą spójną całość i przykuwają wzrok. Szafki górne to idealne miejsce na przyprawy, produkty spożywcze i naczynia. W przeszklonych szafkach z ozdobnymi szprosami wyeksponujesz dekoracyjne misy, pucharki i piękną zastawę. Dolne możesz przeznaczyć na garnki, sprzęt AGD i kosze na śmieci.
Z kompletem mebli kuchennych Verdi ze smakiem zagospodarujesz kuchenną przestrzeń, Tobie pozostaje tylko celebrować przyrządzone dania z bliskimi
Informacje szczegółowe
| Wysokość szafek górnych | 72 cm, 95 cm |
|---|---|
| Wysokość szafek dolnych | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Głębokość szafek dolnych | 47 cm |
| Kolor frontu | jasny szary mat, Mistyczny Mat |
| Kolor korpusu | Biały Alpejski, Czarny, Szary Grenola |
| Sugerowane uchwyty | G29, M39, T10 |
| Materiał | folia finish, folia PVC, lakier mat, lakier wysoki połysk, płyta MDF, płyta meblowa |
| Zastosowane szkło | Milo, montaż fabryczny wpuszczane we front |
































