Nowoczesna kuchnia z charakterem
Kuchnia EDAN
Nowoczesna kuchnia z charakterem
Kuchnia EDAN
W stylowo urządzonej, nowoczesnej kuchni każdy posiłek stanie się aromatyczną ucztą dla zmysłów. Kolorystyka, ustawienie mebli i harmonia wystroju znacznie wpływają na to, jak czujesz się w pomieszczeniu. Odpowiednia aranżacja wprowadzi do Twojej kuchni ład i spokój, a tym samym umili Ci dzień. Ważne, by w każdym detalu odpowiadała Twoim potrzebom – wszystko jest możliwe z linią Family Line Edan, dzięki której wykreujesz idealne pomieszczenie. Linia ta zachwyci Cię stylowym designem oraz praktycznymi rozwiązaniami. Do wyboru masz 3 wersje kolorystyczne frontów – biały canadian, beż piaskowy oraz dąb reveal. Wszystkie wpisują się w kanon nowoczesnych aranżacji. Dobierasz do nich odcienie korpusów oraz blatów – szeroka oferta, którą znajdziesz w katalogu pozwoli Ci na wiele kombinacji. Całość stworzy przytulne wnętrze, gdzie poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. W Family Line Edan liczą się również nowoczesne systemy, dzięki którym korzystanie z kuchni będzie proste i przyjemne. Wielofunkcyjne szafki czy cichy system podnośników gazowych to tylko część z nich. Sprawdź w katalogu, jakie inne ułatwienia na Ciebie czekają.
Informacje szczegółowe
| Kolor frontu | Beż Piaskowy, Biały Canadian, Czarny Mat, Dąb Reveal |
|---|---|
| Kolor korpusu | Biały Alpejski, Czarny, Szary Grenola |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Głębokość szafek dolnych | 47 cm |
| Wysokość szafek górnych | 72 cm, 95 cm |
| Wysokość szafek dolnych | 82 cm |
| Materiał | folia PVC, płyta MDF, płyta meblowa |
| Sugerowane uchwyty | T38, T42, T44 |
| Zastosowane szkło | Mleczne z elipsą, montaż fabryczny zaczepy z tworzywa |






























