Nowoczesne rozwiązanie
Kuchnia DARIA 240
Nowoczesne rozwiązanie
Kuchnia DARIA 240
Nowoczesna kuchnia Daria 240 to idealne rozwiązanie dla osób szukających gotowego zestawu kuchennego o wymiarze 240 cm. Kuchnia dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych. Do wyboru są fronty w kolorze Dąb Wotan z korpusem w kolorze Antracyt oraz w kolorze Białym oraz korpusem w kolorze Dąb Sonoma. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi blat kuchenny w kolorze Antracyt o grubości 28 mm i wymiarze 100 cm x 60 cm. Do kuchni Daria 240 przewidziane są zlewozmywaki osadzane na szafkę.
Informacje szczegółowe
| Wysokość szafek górnych | 60 cm |
|---|---|
| Wysokość szafek dolnych | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych | 32 cm |
| Głębokość szafek dolnych | 47 cm |
| Szerokość | 240 cm |
| Kolor frontu | Biały, Dąb Wotan |
| Kolor korpusu | Antracyt, Dąb Sonoma |
| Sugerowane uchwyty | Uchwyty w zestawie |
| Materiał | okleina, płyta MDF, płyta meblowa, podnośniki gazowe |


















