Nowoczesne wzornictwo
Kuchnia ALINA 240
Nowoczesne wzornictwo
Kuchnia ALINA 240
Nowoczesna Kuchnia ALINA 240 to idealne rozwiązanie dla osób szukających gotowego zestawu kuchennego o wymiarze 240 cm. Kuchnia dostępna jest z frontami w kolorze Wiąz Piemonte oraz z korpusami w kolorze Dąb Mleczny. Kuchni posiadają blaty o grubości 28 mm w kolorze Jasnego Marmuru wymiarach 40×60 cm oraz 60×60 cm. Do Kuchnia AMANDA 260 przewidziane są zlewozmywaki osadzane bezpośrednio na szafce. W skład zestawu wchodzą: szafka górna dwudrzwiowa z przeszkleniem szerokości 80 cm, szafka uchylna szerokości 60 cm, szafka szerokości 60 cm oraz szafka szerokości 40 cm. Szafki dolne w zestawie to: szafka zlewozmywakowa dwudrzwiowa szerokości 80 cm, szafka z szufladą szerokości 40 cm oraz szafka szerokości 60 cm z szufladą. Kuchnia ALINA 240 została wyposażona w szuflady z prowadnicami typu Metabox.
Informacje szczegółowe
| Wysokość szafek górnych | 57 cm |
|---|---|
| Wysokość szafek dolnych | 85 cm |
| Głębokość szafek górnych | 31 cm |
| Głębokość szafek dolnych | 45 cm |
| Szerokość | 240 cm |
| Kolor frontu | Wiąz Piemonte |
| Kolor korpusu | Dąb Mleczny |
| Sugerowane uchwyty | Uchwyty w zestawie |
| Materiał | okleina, płyta MDF, płyta meblowa |
| Dodatkowe informacje | szuflady z prowadnicami typu METABOX, podnośniki gazowe |
















