Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Elegant IV
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Elegant IV
Fotel ELEGANT IV to wygodny, reprezentacyjny fotel o klasycznym wyglądzie. Mebel w całości tapicerowany łącznie z tyłem umożliwia dowolne ustawienie w przestrzenie salonu. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin.
Kolekcja ELEGANT IV składa się z fotela, sofy 2 i 3 osobowej oraz wersalki dzięki czemu stworzysz idealny zestaw. Najważniejszą cechą kolekcji są boczki wykończone giętymi elementami drewnianymi wykonanymi w niepowtarzalnej technologii gięcia drewna w której marka UNIMEBEL jest niedoścignionym wzorem jakości. Drewniane elementy dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Kolekcja dostępna w tkaninach ze wzornika UNIMEBEL, który zawiera starannie wyselekcjonowane wzory.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 72 cm |
|---|---|
| Głębokość | 90 cm |
| Wysokość | 97 cm |
| Głębokość siedziska | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika kolorów, wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | pełne boki, podłokietnik |




















