idealna na podręczne rzeczy
RTV Balin
idealna na podręczne rzeczy
RTV Balin
Kolekcja Balin dzięki wzornictwu odnajdzie się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Oczywisty mebel w każdym salonie? Szafka RTV Balin! Na długim blacie ustawisz telewizor, a w 2 otwartych półkach ustawisz dekoder i odtwarzacz dvd. Przechowywanie akcesoriów i płyt to zadanie 2 kompaktowych szuflad w dolnej części. Dostępne w opcji oświetlenie LED możesz umieścić pod szklanymi półkami, tworząc wyjątkowy nastrój. Stylowa szafka RTV ociepli wnętrze dzięki niepowtarzalnej kolorystyce. Korpus w wybarwieniu dąb monastery zestawiono z frontami w spójnym kolorze dąb monastery lub kontrastującym dąb czarny. Zwróć uwagę na pogrubiany korpus, który tworzy wyjątkową oprawę dla gładkich frontów. Zestawiaj dowolnie komodę, półkę, 2 witryny, szafkę rtv, wykorzystaj pełnię możliwości kolekcji Balin i ciesz się stylowym salonem.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 140 cm |
|---|---|
| Wysokość | 61 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Funkcje | ciche domykanie szuflad |
| Kolor | dąb monastery, dąb monastery/dąb czarny, modrzew sibu złoty |
| Dostępne warianty | S365-RTV2S-DMON, S365-RTV2S-DMON/DCA, S365-RTV2S-MSZ |


















