POJEMNY ORGANIZER DO SYPIALNI
Komoda Matos
POJEMNY ORGANIZER DO SYPIALNI
Komoda Matos
Sypialnia to miejsce odpoczynku dlatego warto postawić w niej na bazową kolekcję Matos. Rozbudowana komoda Matos sprawdzi się jako organizer na ubrania i dodatki. Do swojej dyspozycji masz 3 szafki o zróżnicowanej pojemności oraz podręczną szufladę, która sprawdzi się w organizacji drobiazgów. Na szerokim blacie możesz ustawić pamiątkowe zdjęcia oraz wazon z kwiatami, wnosząc odrobinę zieleni do wnętrza. Zwróć uwagę na połączenie kolorystyczne ciepłego dąb wotan oraz frontów w kolorze biały mat. Okleina inspirowana naturalnym usłojeniem drewna przyciąga spojrzenia oraz dodaje charakteru meblom. Łatwiejszy dostęp do zawartości szafek i szuflady to zasługa prostych uchwytów w kolorze srebrnym. Pojemna komoda Matos doskonale wygląda samodzielnie, ale również w towarzystwie innych elementów kolekcji. Wykorzystaj je aby zaprojektować wymarzoną przestrzeń wypoczynkową.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 118,5 cm |
|---|---|
| Wysokość | 78,5 cm |
| Głębokość | 34 cm |
| Kolor | dąb wotan/biały |
| Ilość drzwi | 3 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Materiał | laminat, metal, płyta meblowa, tworzywo |
| Dostępne warianty | S414-KOM3D1S-DWO/BI |




















