W kobiecym stylu
Komoda wysoka Story
W kobiecym stylu
Komoda wysoka Story
Komoda wysoka Story z dwojgiem drzwi, półką na książki lub dekoracje oraz pojemną i łatwo dostępną szufladą na bieliznę lub drobiazgi. Mebel wyróżnia się oryginalnym charakterem. Bryła w kolorze alpejskiej bieli oraz blat i dodatki o barwie jasnego drewna tworzą niepowtarzalny styl, który spodoba się wielbicielkom wnętrz w klasycznym stylu. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Uchwyty z tworzywa.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 85 cm |
|---|---|
| Wysokość | 131 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| Funkcje | komoda z dwojgiem drzwi, otwartą półką i szufladą |
| Ilość szuflad | 1 |
| Ilość półek | 2 |
| Ilość drzwi | 2 |
| Kolor | biały / dąb nash |
| Kolor frontu | biały alpejski |
| Kolor korpusu | biały alpejski/dąb nash |
| Materiał | laminat, metal, płyta HDF, płyta meblowa, tworzywo |
| Waga | 39 kg |
| Dostępne warianty | SO11BDN |






















