Odpocznij w pikowanym fotelu
Fotel Casey
Odpocznij w pikowanym fotelu
Fotel Casey
Nowoczesne, stonowane wnętrza warto przełamać odważnym dodatkiem. Takim elementem może być kolorowy fotel Casey. Jego charakter z pewnością docenią ci, którzy cenią nie tylko funkcjonalność i komfort, ale też walory wizualne. Zaletą fotela do salonu jest jego oparcie, które pozwoli na swobodny odpoczynek. Zanurz się w wysokim i szerokim oparciu i rozkoszuj się wygodnym siedziskiem. Ozdobne pikowanie stanowi element wyróżniający fotel, a jednocześnie będzie podnosiło walory estetyczne. Połączenie sprężyny falistej i pianki, które zastosowaliśmy w siedzisku, zapewni wysoki komfort użytkowania fotela Casey. Dopełniające całość wysokie stopki z drewna liściastego wpływają na trwałość mebla. Cała stylistyka fotela Casey dodaje mu charakteru, tworząc przytulne miejsce do codziennego relaksu.
Cechy szczególne mebla:
- Wypełnienie siedziska stanowi sprężyna falista i pianka.
- Wypełnienie oparcia stanowi pas tapicerski i pianka.
- Wysokie oparcie – stabilne podparcie dla pleców.
- Miękkie oparcie i siedzisko – zwiększony komfort użytkowania.
- Stopki drewniane wykonane z drewna liściastego – trwałość i estetyka wyglądu.
Istnieje możliwość wykonania mebli w innej tkaninie, zgodnie ze wzornikiem i cennikiem dostępnym w punkcie sprzedaży.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 94 cm |
|---|---|
| Wysokość | 107 cm |
| Głębokość | 86 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Wysokość podłokietnika | 60 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | Nobile 15 Turquoise, Rain 11 Camel, Rain 12 Yellow, Rain 16 Green, Rain 22 Blue, Rain 29 Grey, Solar 23 Coral, Solar 99 Black, Solo 263 Blue, Soro 61 Pink/TX057 Biały, Soro 90 Grey/TX002, wg. próbnika tkanin |
| Dostępne warianty | BRW-FO-CASEY-ES |














































































