Nowoczesne wzornictwo
Kuchnia AMANDA 260
Nowoczesne wzornictwo
Kuchnia AMANDA 260
Nowoczesna Kuchnia AMANDA 260 to idealne rozwiązanie dla osób szukających gotowego zestawu kuchennego o wymiarze 260 cm. Kuchnia dostępna jest w dwóch wariantach. AMANDA 1 260 z frontami w kolorze Akacja Cynamonowa oraz z korpusami w kolorze Wenge oraz AMANDA 2 260 z frontami górnymi w kolorze Priede Arden i dolnymi frontami w kolorze Akacja Cynamonowa oraz z korpusami w kolorze Wenge. Kuchni posiadają blaty o grubości 28 mm w kolorze Granitu i wymiarach 40×60 cm oraz 80×60 cm. Do Kuchnia AMANDA 260 przewidziane są zlewozmywaki osadzane bezpośrednio na szafce. W skład zestawu wchodzą: szafka górna dwudrzwiowa szerokości 80 cm, szafka uchylna szerokości 60 cm, szafka dwudrzwiowa przeszklona szerokości 80 cm oraz szafka szerokości 40 cm. Szafki dolne w zestawie to: szafka zlewozmywakowa dwudrzwiowa szerokości 80 cm, szafka z trzema szufladami szerokości 40 cm oraz szafka dwudrzwiowa szerokości 60 cm.
Informacje szczegółowe
| Wysokość szafek górnych | 57 cm |
|---|---|
| Wysokość szafek dolnych | 85 cm |
| Głębokość szafek górnych | 31 cm |
| Głębokość szafek dolnych | 45 cm |
| Szerokość | 260 cm |
| Kolor frontu | Akacja Cynamonowa, Akacja Cynamonowa / Priede Arden |
| Kolor korpusu | Wenge |
| Sugerowane uchwyty | Uchwyty w zestawie |
| Materiał | okleina, płyta MDF, płyta meblowa |


















