Ciepło drewna
Kuchnia Sole – Dąb Arlington
Ciepło drewna
Kuchnia Sole – Dąb Arlington
Projektowanie kuchni modułowej daje mnóstwo frajdy. Zwłaszcza jeśli robisz to razem z bliskimi i wspólnie zastanawiacie się nad wymarzonym pomieszczeniem. Gdzie umieściłbyś zlew, sprzęt AGD lub blat roboczy? W którym kącie gotowanie będzie dla Ciebie najwygodniejsze? Odkryj możliwości jakie daje Kuchnia Sole – Dąb Arlington! Program 3D Creator pozwoli Ci stworzyć model kuchni, a następnie uzupełnić ją zabudową – wszystko zgodnie z Twoimi preferencjami. Dzięki trójwymiarowej wizualizacji zobaczysz wystrój pomieszczenia na ekranie, jeszcze zanim pojawi się on w Twojej kuchni. Możesz wirtualnie manewrować między poszczególnymi szafkami i upewniać się, że kuchnia 100% odpowiada potrzebom wszystkich domowników. Obydwa fronty Family Line Sole utrzymano w duchu stylowej elegancji. Odcień dębu arlington stworzy atmosferę pełną ciepła, zaś biały połysk lekko rozświetli nowoczesną kuchnię i nada jej szlachetnego charakteru. Wybierz również kolor blatów i korpusów – te ostatnie znajdziecie w pięciu barwach, od białego alpejskiego, aż po głęboki, ciemny wenge.
Informacje szczegółowe
| Wysokość szafek górnych | 72 cm, 95 cm |
|---|---|
| Wysokość szafek dolnych | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Głębokość szafek dolnych | 47 cm |
| Kolor frontu | Dąb Arlington |
| Kolor korpusu | Biały Alpejski, Czarny, Szary Grenola |
| Sugerowane uchwyty | montowany fabrycznie |
| Materiał | folia PVC, laminat, płyta MDF, płyta meblowa |
| Zastosowane szkło | Milo, montaż fabryczny wpuszczane we front |
| Uwagi | witryna V2 |




















