Przestrzeń do przechowywania
Szafa Azteca Trio 2D
Przestrzeń do przechowywania
Szafa Azteca Trio 2D
Nowoczesne wnętrza podkreśli kolekcja Azteca Trio, która zachwyca zaokrąglonymi krawędziami i ozdobną listwą. W korytarzu, garderobie i sypialni – nieodłącznym ich elementem jest pakowna szafa Azteca Trio. Wyposażona w drążek na wieszaki i górną półkę tworzy idealne miejsce do przechowywania ubrań i dodatków. Duża przestrzeń na dole szafy to idealne miejsce na walizkę lub pudełka, które usystematyzują drobiazgi. Dwudrzwiowa szafa występuje w kolorze: biały/biały wysoki połysk. Jej dopełnieniem lub przełamaniem będzie dekoracyjna listwa w kolorze: biały połysk, czarny połysk lub dąb wenge magia – Ty decyduj, którą zamontujesz. Dzięki zawiasom z cichym domykiem fronty, niemal bezszelestnie, łączą się z korpusem. Zestaw szafę Azteca Trio z innymi elementami z kolekcji, dopełnij akcesoriami i twórz optymalną przestrzeń do przechowywania.
* W cenie każdego mebla otrzymujesz 2 listwy ozdobne: jedna dwustronna (biały połysk/czarny połysk) i pojedyncza (wenge magia)
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 105 cm |
|---|---|
| Wysokość | 193 cm |
| Głębokość | 57 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 1 |
| Funkcje | ciche domykanie frontu, 3 kolory wstawki |
| Kolor | biały/biały połysk |
| Materiał | folia finish, MDF, okleina, płyta meblowa |
| Dostępne warianty | S504-SZF2D/19/11-BI/BIP |






















