Nowoczesna stylistyka w trzech kolorach
RTV Toledo 41
Nowoczesna stylistyka w trzech kolorach
RTV Toledo 41
RTV Toledo 41 to biel połączona z ciepłym dębem san remo, przykuwające uwagę uchwyty w kolorze san remo zamontowane w witrynach i szafie oraz delikatne poziome frezowania sprawią, że kolekcja Toledo stanie się ozdobą każdego salonu. Fronty jakie posiada RTV Toledo 41 wykonane zostały z płyty MDF pokrytej folia membranową zapewniającą trwałość na lata. Szuflady posiadają funkcje pełnego wysuwu, a hartowane szkło w komodach i witrynach zapewnia bezpieczeństwo.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 159 cm |
|---|---|
| Wysokość | 47 cm |
| Głębokość | 39,3 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 4 |
| Funkcje | oświetlenie LED dostępne w opcji, push to open |
| Kolor | Antracyt / Dąb Grandson, biały połysk/dąb san remo, biały/biały połysk |
| Materiał | folia membranowa, metal, płyta meblowa, szkło, tworzywo |
































