Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja BRW

Szafka RTV Alameda

Kolekcja Alameda jest dedykowana do nowoczesnego, przestronnego salonu. Tym, co ją wyróżnia są duże, geometryczne bryły, lśniące fronty, oryginalne dekory i, przede wszystkim, oświetlenie LED montowane pod blatem. Styl kolekcji podkreśla połączenie kolorystyczne białych korpusów i frontów z efektownym blatem w odcieniach dębu. Masywne boki pełnią rolę nóżek i tworzą efektowne wykończenie blatów. Cichy domyk frontów oraz oświetlenie w standardzie podnoszą klasę mebli.

Wymiary: 

Głębokość: 46 cm
Szerokość: 147 cm
Wysokość: 55 cm
Materiał: płyta meblowa / MDF
Ilość szuflad: 1
Oświetlenie: w standardzie
Waga: 40,85 kg

 

Nowoczesna

Szafka RTV Alameda

Nowoczesna kolekcja Alameda to przede wszystkim geometryczne formy oraz oryginalne detale, przyciągające spojrzenia.

  • W salonie warto wydzielić część rozrywki i relaksu, w której nie może zabraknąć telewizora i szafki RTV Alameda. W codziennym użytkowaniu sprawdzi się pojemna szuflada oraz 3 otwarte przestrzenie, które możesz dowolnie zagospodarować. Półka z bezpiecznego szkła hartowanego nadaje lekkości.
  • Spod blatu subtelnie lśni energooszczędne oświetlenie LED, które wyróżnia kolekcje, a Tobie ułatwia sięganie po zawartość szuflady.
  • Szafka pod telewizor łączy kolorystykę biały wysoki połysk (fronty) z naturalnym wybarwieniem dąb westminster, z którego wykonano blat oraz cokoły. Widoczne i wyczuwalne usłojenie naturalnego drewna podnosi walory estetyczne mebla.
  • Tylna płyta szafki RTV została cofnięta do przodu, dzięki temu wtyczki od urządzeń multimedialnych nie będą dotykać ściany i wyginać się pod jej wpływem.
  • Tworząc spójną aranżację salonu możesz zestawić stylową szafkę RTV Alameda z pozostałymi elementami kolekcji.

Cena od

649,-