Dopasowany do Twoich potrzeb
Narożnik Inferno / Norefin
Dopasowany do Twoich potrzeb
Narożnik Inferno / Norefin
W końcu nadszedł upragniony weekend. Uporałaś się już z domowymi obowiązkami i możesz odpocząć? Rozsiądź się wygodnie na narożnik Inferno / Norefin, który zachwyca swoim nowoczesnym designem i detalami, które podnoszą komfort wypoczynku. Podczas codziennego relaksu sprawdzą się trzy duże poduszki oparciowe wypełnione pianką ciętą. Wygodne siedzisko wypełnione sprężyną falistą i pianką pozwoli Ci swobodnie i wygodnie korzystać z mebla. Warto wspomnieć o podłokietnikach z funkcją regulacji, dzięki czemu możesz je dopasować do swoich potrzeb. Szeroka otomana pozwoli na komfortowy wypoczynek dwóch dorosłych osób. Na wypadek gości możesz rozłożyć narożnik z funkcją spania (typ Delfin). Powierzchnia spania równa 160×230 cm to gwarancja przespanej nocy. Duży pojemnik sprawdzi się w przechowywaniu pościeli. To wszystko opakowane jest w prosty, a jednak zachwycający design, który skupia uwagę na pikowanym siedzisku. Jeżeli potrzebujesz funkcjonalnego mebla wypoczynkowego, to nowoczesny narożnik Inferno / Norefin sprawdzi się idealnie jako mebel do użytku codziennego i okazjonalne miejsce do spania.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 294 cm |
|---|---|
| Wysokość | 88 cm |
| Głębokość | 175 cm |
| Powierzchnia Spania | 160×230 cm |
| Wyposażenie siedziska | pianka, sprężyna falista |
| Wyposażenie oparcia | pianka |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość podłokietnika | 63 cm |
| Głębokość siedziska | 66(86) cm |
| Funkcje | funkcja pojemnika na pościel, funkcja spania, regulowane podłokietniki |
| Kolor | Aston 17 |
| Dostępne warianty | GAB-NA-INFERNO-L-GA_B92536 |




































