Kompleksowa zabudowa salonu
Meblościanka Romance
Kompleksowa zabudowa salonu
Meblościanka Romance
Meblościanka Romance to doskonały pomysł jak zaaranżować salon, aby był doskonałą wizytówką całego domu, miło spędzało w nim czas, a przy tym był strefą codziennego użytku przez całą rodzinę. Zamiast samodzielnie łączyć poszczególne elementy, możesz postawić na sprawdzoną meblościankę Romance. Za co cenimy meblościankę do salonu? Przede wszystkim za możliwości przechowywania dowolnych przedmiotów. Może więc być schowkiem na dokumenty, ubrania, a także elektronikę. Równie dobrze sprawdza się jako miejsce ekspozycji pamiątek rodzinnych, obiektów kolekcjonerskich i dekoracji. Do wykorzystania masz liczne półki otwarte, pojemne szafki i szafki pod telewizor. Zachwycające połączenie jasnych frontów w kolorze modrzew Sibiu jasny z górną i dolną krawędzią korpusu w wybarwieniu dąb San Remo, dopełniają proste srebrne uchwyty. Ozdobą mebli są fronty typu ramiak, charakterystyczne dla stylu scandi. W skład zestawu wchodzi: witryna 150×60 cm lewostronna, witryna 150×60 cm prawostronna, szafka RTV lewostronna, szafka RTV prawostronna, półka 160 cm. Meblościanka w stylu skandynawskim to rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią spójną i funkcjonalną zabudowę. Możesz rozbudować aranż o pojedyncze bryły z kolekcji Romance. W kreowaniu wymarzonego salonu pozostaje dobrać meble tapicerowane, które również znajdziesz w naszym sklepie.
Informacje szczegółowe
| Głębokość | 35-43 cm |
|---|---|
| Szerokość | 277 cm |
| Wysokość | 191 cm |
| Funkcje | fronty typu ramiak |
| Ilość półek | 9 |
| Ilość witryn | 2 |
| Ilość drzwi | 4 |
| Materiał | folia, metal, płyta meblowa, szkło, tworzywo |
| Kolor | modrzew sibiu jasny/dąb san remo jasny |
| Dostępne warianty | M257-ROMANCE-DSAJ/MSJ |




















