Czyli nowoczesna kuchnia, która będzie Twoim dziełem
Kuchnia HAMPER
Czyli nowoczesna kuchnia, która będzie Twoim dziełem
Kuchnia HAMPER
Jeśli intrygują Cię jasne odcienie dębu i potrzebujesz nowoczesnej aranżacji, Kuchnia Hamper z pewnością skradnie Twoje serce. W linii Family Line Hamper masz do dyspozycji 2 wybarwienia frontów oraz różne barwy korpusów i blatów. Dzięki temu możesz tworzyć dowolne połączenia kolorystyczne – w katalogu znajdziesz również inspiracje, które podsuną Ci wiele nowych pomysłów. Dopełnieniem aranżacji będzie wybór uchwytu lub gałki. Wolisz proste modele, płynnie wtapiające się w tło frontów, a może te dekoracyjne? Nowoczesna kuchnia to także praktyczne rozwiązania, które ułatwią Ci pracę i organizację wyposażenia. Pojemne szuflady z przegródkami, system cichego domykania, oświetlenie LED, podnośniki gazowe – sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!
Informacje szczegółowe
| Kolor frontu | Dąb Lancelot, Dąb Tabac |
|---|---|
| Kolor korpusu | Biały Alpejski, Czarny, Szary Grenola |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Głębokość szafek dolnych | 47 cm |
| Wysokość szafek górnych | 72 cm, 95 cm |
| Wysokość szafek dolnych | 82 cm |
| Materiał | folia PVC, płyta MDF, płyta meblowa |
| Sugerowane uchwyty | T24, T26, T40, T41 |
| Zastosowane szkło | Milo, montaż fabryczny wpuszczane we front |
| Uwagi | witryna V2 |






























