stylowa zabudowa
Komplet Sole L6 265
stylowa zabudowa
Komplet Sole L6 265
Projekt domu warto zacząć od kuchni, to w niej będziesz spędzał znaczną część czasu. Z linią mebli Family Line stworzysz nowoczesną zabudowę kuchni w każdym rozmiarze. Postaw na gotowe zestawy lub skomponuj własny.
Komplet Sole L6 265 sprawi, że będziesz miała pod ręką wszystko to, czego potrzebujesz. Znajdziesz w nim podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika, a w opcji masz możliwość wybrać szafkę ze zintegrowanym okapem lub okap wolno wiszący. W szafkach górnych są podnośniki gazowe zapewniające łatwy dostęp do ich zwartości.
Planujesz kuchnię nowoczesną lub industrialną? Komplet Sole L6 265 z kolekcji Family Line sprawdzi się idealnie! Gładkie fronty w kolorze magnolia perła oprawiono w korpus w kolorze biały alpejski a całości dopłaniają czarne uchwyty listwowe. Jasne zestawienie kolorów, stanje się bazą do dalszej aranżacji nowoczesnego wnętrza oraz optycznie je powiększa.
W skład kompletu Family Line Sole L6 265 wchodzą szafki : DL_60/207, D3S_40/82, DP_60/82, DM_45/71, DK_60/82, G_40/72, G_45/72, G_60/72 i cokoły (bez blatu, bez AGD).
Do pełnej zabudowy brakuje Ci blatu (dostępny w opcji) znajdziesz go na brw.pl
Szukasz elementów dodatkowych? Sprawdź te dostępne w opcji: wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.
Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm to idealna kompozycja do niewielkiej kuchni. Posiadasz większy metraż? Możesz dopełnić zestaw pojedynczymi elementami dostępnymi na brw.pl.
Zwróć uwagę, że sprzęt AGD, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 265 cm |
|---|---|
| Głębokość szafek dolnych | 46-56 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Wysokość szafek dolnych | 82-207 cm |
| Wysokość szafek górnych | 72 cm |
| Kolor frontu | Czarny Mat, dąb halifax natura, magnolia perła |
| Kolor korpusu | Biały Alpejski, Czarny |
| Blat | wg. próbnika blatów (zamawiany dodatkowo) |
| Materiał | metal, płyta laminowana, płyta meblowa, tworzywo |
| Skład zestawu | DK_60/82, DL_60/207, DP_60/82_K, G_60/72, cokoły, D3S_40/82, DM_45/71, G_40/72, G_45/72 |
| Funkcje | OPCJA – ciche domykanie frontu, OPCJA – ciche domykanie szuflad |
| Grubość blatu | 3,8 cm |
| Waga | 174.06 kg |
| Ilość szuflad | 3 |
| Ilość drzwi | 8 |
| Dostępne warianty | K10-FM_265_WL_BBL-BAL/MAPE, K10-FM_265_WL_BBL-CA/CAM, K10-FM_265_WL_BBL-CA/DHN |















