Twój sposób na organizację rzeczy
Komoda Malcolm
Twój sposób na organizację rzeczy
Komoda Malcolm
Kolekcja Malcolm to pomysłowa wariacja na temat mebli młodzieżowych. System łączy w sobie nowoczesne podejście do designu i tradycyjne wybarwienie. Nowoczesna komoda Malcolm sprawdzi się w przechowywaniu odzieży. Pojemna szuflada i półki dają sporo przestrzeni do zagospodarowania. Meble do pokoju młodzieżowego w stonowanym wybarwieniu dąb canyon monument przełamano frontem w kolorze szary wolfram. Graficzne akcenty w postaci wyrazistych nadruków literowych, sprawiają, że komoda prezentuje się bardzo oryginalnie. Duże, metalowe uchwyty w kolorze nikiel antyczny podkreślają niepowtarzalność mebla. Poszczególne elementy kolekcji Malcolm można łączyć ze sobą w dowolny sposób, by idealnie dopasować ich układ do wymogów pomieszczenia i indywidualnych potrzeb dziecka
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 80 cm |
|---|---|
| Wysokość | 87,5 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Kolor | dąb canyon monument/szary wolfram/dąb canyon monument nadruk |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Materiał | płyta meblowa |
| Dostępne warianty | S325-KOM2D1S-DAMO/SZW/DAMON |


















