Zmieści wszystko, co musisz mieć pod ręką
Komoda Luca Baby
Zmieści wszystko, co musisz mieć pod ręką
Komoda Luca Baby
Wykorzystaj rozbudowaną kolekcję Luca Baby i stwórz wymarzony dziecięcy kącik w stylu skandynawskim. Komoda Luca Baby sprawdzi się w przechowywaniu drobiazgów dla niemowlaka, a także wówczas, gdy dziecko podrośnie. Do dyspozycji masz pojemną szafkę, 2 kompaktowe szuflady i 2 otwarte półki na rzeczy, które warto mieć pod ręką. Możesz rozbudować komodę za pomocą praktycznego przewijaka Luca Baby. Zwróć uwagę na połączenie kolorystyczne jasnego korpusu i frontów w kolorze modrzew sibiu jasny z kontrastującym blatem w wybarwieniu dąb sonoma ciemna. Listwy ramiakowe umieszczone na frontach komody, oddają skandynawski charakter linii. To, co przyciąga wzrok to metalowe uchwyty w kolorze starego żelaza, które ułatwiają dostęp do zawartości mebla. Komoda doskonale wygląda w połączeniu z pozostałymi elementami kolekcji Luca Baby. Zestawiaj je ze sobą tworząc funkcjonalną przestrzeń dla malucha i jego rodziców.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 106,5 cm |
|---|---|
| Wysokość | 89,5 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Ilość półek | 3 |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Kolor | modrzew sibiu jasny/dąb sonoma ciemny |
| Dostępne warianty | S356-KOM1D2S-MSJ/DSOC |






![Luca_baby_zbl1_05_2018,lFaYeqWeaWZRmdiQiHtf[1] Komoda Luca Baby](https://meblemetro.com.pl/wp-content/uploads/2019/09/Luca_baby_zbl1_05_2018lFaYeqWeaWZRmdiQiHtf1.jpg)





![Luca_baby_zbl1_05_2018,lFaYeqWeaWZRmdiQiHtf[1] Komoda Luca Baby](https://meblemetro.com.pl/wp-content/uploads/2019/09/Luca_baby_zbl1_05_2018lFaYeqWeaWZRmdiQiHtf1-100x100.jpg)











