Idealna do Twojej sypialni
Komoda Galaxy Monastery
Idealna do Twojej sypialni
Komoda Galaxy Monastery
Komoda Galaxy Monastery to wyjątkowe połączenie dębu monastery z czarnym połyskiem na frontach szuflad. Dzięki takiemu wzornictwu jakie zastosował producent komoda sprawdzi się w niejednej kompozycji. Komoda 2D4S Galaxy posiada 2 drzwi uchylne oraz 4 funkcjonalne szuflady na Twoje rzeczy. W kolekcji GALAXY dostępne jest również łóżko, szafka nocna oraz szafa GALAXY. Łóżko wykonane jest z solidnych materiałów zapewniając tym samym wysoki komfort podczas codziennego użytkowania. Dla podniesienia wygody producent zastosował nakładki z czarnej ekoskóry na wezgłowiu. Szafa przesuwna dostępna jest w kilku wariantach wymiarowych a przestronne wnętrze przypadnie Ci do gustu.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 132 cm |
|---|---|
| Wysokość | 93 cm |
| Głębokość | 38 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość szuflad | 4 |
| Kolor frontu | dąb monastery / czarny połysk |
| Kolor korpusu | Dąb Monastery |
| Dostępne warianty | 24ZBEA26 |
















