optymalne przechowywanie
Komoda Bergen
optymalne przechowywanie
Komoda Bergen
Kolekcja Bergen to zachwycające połączenie geometrycznych form, oryginalnych detali i stonowanej kolorystyki, która sprawdzi się w salonie i sypialni. Zastanawiasz się gdzie schować salonowe drobiazgi? Komoda Bergen ze względu na swój rozmiar idealnie sprawdzi się nawet w przytulnych kawalerkach. Ten niezwykły organizer posiada 2 kompaktowe szuflady i 2 pojemne szafki, które sprawdzą się w przechowywaniu. Prosta forma bryły ozdobiona jest charakterystycznym „wcięciem” w bocznych krawędziach. Dopełnieniem jest też wystający, prosty cokół i ścięte krawędzie frontów. Ciepłe wybarwienie drewna modrzew sibiu złoty doda wnętrzu niepowtarzalnego klimatu i będzie bazą pod stylowe aranżacje. Zwróć uwagę na detale. Wysokie, ścięte nogi oraz metalowe uchwyty dodają charakteru stylowej komodzie. Markowe akcesoria z systemem cichego domykania pozwalają na komfortowe użytkowanie mebla na co dzień. Prowadnice posiadają specjalne hamulce, dzięki którym fronty mebli zwalniają w końcowej fazie domykania i prawie bezszelestnie łączą się z korpusem. W kolekcji Bergen znajdziesz zróżnicowane bryły, które możesz dowolnie ze sobą zestawiać tworząc funkcjonalną aranżację, dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 110 cm |
|---|---|
| Wysokość | 98 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 2 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Funkcje | ciche domykanie frontu, ciche domykanie szuflad |
| Kolor | modrzew sibiu złoty |
| Materiał | folia, listwa MDF, melamina, metal, płyta meblowa, zawiasy FGV, prowadnice – HETTICH Quadro Silent System |
| Dostępne warianty | S359-KOM2D2S-MSZ |






























