kompaktowa zabudowa Twojej kuchni
Junona Line 180A bez blatu
kompaktowa zabudowa Twojej kuchni
Junona Line 180A bez blatu
Szukasz przepisu na stylową i praktyczną kuchnię, w której pomieścisz ulubione akcesoria i sprzęty niezbędne do podejmowania kulinarnych wyzwań? Harmonię w kuchennym wnętrzu zagwarantuje Ci kolekcja Junona Line prosty sposób na kuchnię, do której chce się wracać. Dzięki ergonomicznym kompletom rozsądnie zagospodarujesz nawet niewielką przestrzeń, a możliwość dokupienia pojedynczych szafek da Ci jeszcze większe pole do popisu.
Dzięki zestawowi mebli kuchennych Junona Line 180A urządzisz kuchnię w każdym formacie, wydzielając miejsce na poszczególne strefy: zmywania, przygotowywania posiłków, przechowywania, zapasów i gotowania. Pojemne, głębokie szafki górne zmieszczą naczynia porcelanowe, szklanki i talerze, naczynia do przechowywania żywności, a także opakowania kawy i herbaty. W dolnym szeregu ułożysz rondle, garnki, narzędzia kuchenne oraz kosz na śmieci.
Komplet kuchenny Junona Line 180A o szerokości 180 cm daje Ci możliwość zamontowania okapu kominowego, kuchenki wolnostojącej oraz dwukomorowego zlewu. Umieścisz go jako samowystarczalną całość w małym aneksie kuchennym, ale też bez przeszkód rozbudujesz o kolejne moduły z tej samej kolekcji.
Funkcjonalność zestawu Junona Line oraz jego estetyczny wygląd i ciekawa kolorystyka. Korpusy i fronty w kolorze dąb bernstein tworzą ponadczasową zabudowę kuchenną a całości dopełniają minimalistyczne grafitowe uchwyty.
Blaty i pozostałe dodatki, kupisz na brw.pl.
Zestaw Junona Line 180A uzupełnij innymi elementami z tej samej kolekcji. Dobierz dodatkowe moduły lub pojedyncze szafki i stwórz nowoczesną zabudowę swojej kuchni.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość szafek dolnych | 47 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30,5 cm |
| Wysokość szafek dolnych | 85,2 cm |
| Wysokość szafek górnych | 57,5 cm |
| Kolor frontu | Biały, biały kredowy połysk, dąb bernstein, dąb delano ciemny, dąb delano jasny, Dąb Sonoma, grafit, jasny szary połysk |
| Kolor korpusu | Biały, dąb bernstein |
| Blat | blat w opcji |
| Materiał | folia finish, laminat, płyta meblowa, prowadnice rolkowe, zawiasy Hettich |
| Dostępne warianty | K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180A_BBL-BI/BI, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180A_BBL-BI/DDC, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180A_BBL-BI/DDJ, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180A_BBL-BI/GF, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180A_BBL-BI/JSZP, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180A_BBL-BI/KRP, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180A_BBL-DBT, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180A_BBL-WE/DSO |















