Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Nano
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Nano
Nowoczesna stylistyka zastosowana w fotelu Nano sprawia że nabiera on wyjątkowego charakteru. Fotel dzięki swojej prostocie konstrukcji sprawdzi się zarówno w niewielkich przestrzeniach jak również w stylizacji typu Loft. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz konstrukcja z drewna jesionowego na poręczach sprawdzi się przez lata. W kolekcji Nano dostępny jest również fotel bujany oraz sofa.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość | 78 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Głębokość siedziska | 51 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Materiał | drewno, drewno jesionowe, pianka, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | drewniane boki |


































