pojemny mebel
Regał Hesen z lustrem
pojemny mebel
Regał Hesen z lustrem
Nie od dziś wiadomo, że minimalizm i klasa to pojęcia, które idą w parze. Jeśli lubisz wnętrza zaaranżowane w dobrym guście, a jednocześnie w życiu i w domu wyznajesz zasadę „mniej znaczy więcej”, to kolekcja Hesen jest propozycją dla Ciebie.
Regał Hesen z lustrem jest świetnym rozwiązaniem do przedpokoju oraz sypialni, w której planujesz wydzielić miejsce na garderobę. Przechowasz w niej ubrania niewymagające wieszania. Za podwójnymi drzwiami z lustrem uktyte są 4 półki na dole natomiast 2 duże szuflady. Mebel wyposażony jest również w zawiasy z cichym domykiem, dzięki któremu fronty pracują lekko i bezgłośnie. Szuflady montowane są na prowadnicach umożliwiających pełny wysuw.
Uwagę przyciąga subtelna gra kolorów – chłodny grafit przełamany jest wybarwieniem dąb artisan. Druga wersja kolorystyczna zachwyca połączeniem korpusów modrzew sibiu jasny i blatu w kolorze sosna larico. Delikatne frezy i gałkowe uchwyty w kolorze frontów to minimalistyczne akcenty decydujące o charakterze mebla.
Sprawdź pozostałe elementy systemu i zadbaj o spójność w aranżacji pokoju dziennego, sypialni lub innych pomieszczeń. Poznaj więcej modułów z kolekcji Hesen
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 88 cm |
|---|---|
| Wysokość | 201 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Ilość szuflad | 2 |
| Ilość półek | 4 |
| Ilość drzwi | 2 |
| Kolor | grafit/dąb artisan, modrzew sibiu jasny/sosna larico |
| Funkcje | ciche domykanie frontu, ciche domykanie szuflad, drążek |
| Materiał | folia finish, listwa MDF, metal, płyta wiórowa, tworzywo, zawiasy z cichym domykiem, prowadnice cichy domyk |
| Dostępne warianty | M253-REG2L2S/20/9-GF/DASN, M253-REG2L2S/20/9-MSJ/SOL |


















