Sposób na porządek w przedpokoju
Komoda Azteca Trio
Sposób na porządek w przedpokoju
Komoda Azteca Trio
Aranżujesz przedpokój w nowoczesnym stylu? Nie może w nim zabraknąć kolekcji Azteca Trio, która zachwyca designem. Komoda Azteca Trio pomoże Ci przechować jesienne i zimowe dodatki, takie jak czapki, szaliki i rękawiczki. W ich organizacji sprawdzi się podręczna szuflada i pojemna szafka. Atutem linii są zaoblone krawędzie frontów, które podkreślają nowoczesną stylistykę. Biały korpus połączono z frontami w kolorze biały wysoki połysk. W paczce znajdziesz listwy dekoracyjne: biały połysk, czarny połysk i dąb wenge magia – to dzięki nim możesz zdecydować o ostatecznym wyglądzie mebla. Ryflowana listwa pełni rolę oryginalnego uchwytu, który ułatwia dostęp do zawartości mebla. Akcesoria z cichym domykiem podniosą komfort użytkowania mebla na co dzień.
Zestaw kompaktową komoda Azteca Trio z pozostałymi elementami linii i stwórz ergonomiczną przestrzeń swojego domu.
* W cenie każdego mebla otrzymujesz 2 listwy ozdobne: jedna dwustronna (biały połysk/czarny połysk) i pojedyncza (wenge magia).
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Wysokość | 104 cm |
| Głębokość | 37 cm |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość szuflad | 4 |
| Funkcje | ciche domykanie |
| Kolor | biały/biały połysk |
| Dostępne warianty | M246-KOM1D1S/10/6-BI/WEM/BIP |
































