zachwycająca biel w Twojej kuchni
Komplet Top Line 260
zachwycająca biel w Twojej kuchni
Komplet Top Line 260
Urządzasz swoją wymarzoną kuchnię? Na pewno wybrałaś już jej styl. Jeżeli szukasz nowoczesnych mebli kuchennych, to kolekcja Family Line z frontem Top Line Cię zachwyci swoją prostą linią i gładkimi frontami na wysoki połysk.
Komplet Top Line 260 z kolekcji Family Line zachwyci swoją funkcjonalnością. Znajdziesz w nim podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Możesz wybrać rodzaj okapu – wolno wiszący czy pod zabudowę? Podnośniki gazowe w szafkach górnych zapewniają łatwy dostęp do ich zwartości. W opcji są dostępne podnośniki Free Flap.
Aby cieszyć się spójną zabudową dobierz blat o długości 260 cm, uchwyty T24 lubT40 (chromowane lub czarne) i listwę wieńczącą, które znajdziesz w naszej ofercie.
Szare meble kuchenne idealnie sprawdzą się w kuchniach nowoczesnych. Korpusy w kolorze szary grenola zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk.
Sprawdź elementy dodatkowe (opcja): wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.
W skład Komplet Top Line 260 wchodzi 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach.
Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm wpisze się w zabudowę niewielkiej kuchni, ale też będzie dobrą bazą pod rozbudowę. Wykorzystaj pojedyncze elementy dostępne w ofercie brw.pl.
Sprzęt AGD, uchwyty, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 260 cm |
|---|---|
| Głębokość szafek dolnych | 46-56 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Wysokość szafek dolnych | 82 cm |
| Wysokość szafek górnych | 72 cm |
| Kolor frontu | Biały Połysk, Szary Połysk |
| Kolor korpusu | Biały Alpejski, Szary Grenola |
| Blat | wg. próbnika blatów (zamawiany dodatkowo) |
| Materiał | metal, płyta laminowana, płyta meblowa, tworzywo |
| Skład zestawu | COK/250 x2, D-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DK-80/82-L/P, DP-60/82-K, G-40/72-L/P, G-80/72-L/P |
| Funkcje | OPCJA – ciche domykanie frontu, OPCJA – ciche domykanie szuflad |
| Grubość blatu | 3,8 cm |
| Waga | 145.69 kg |
| Ilość szuflad | 1 |
| Ilość drzwi | 11 |
| Dostępne warianty | K10-TV_FL/260-BAL/BIP, K10-TV_FL/260-SZG/SP |
















