zachowaj porządek w ubraniach
Szafa Hesen
zachowaj porządek w ubraniach
Szafa Hesen
Nie od dziś wiadomo, że minimalizm i klasa to pojęcia, które idą w parze. Jeśli lubisz wnętrza zaaranżowane w dobrym guście, a jednocześnie w życiu i w domu wyznajesz zasadę „mniej znaczy więcej”, to kolekcja Hesen jest propozycją dla Ciebie.
Szafa Hesen jest świetnym rozwiązaniem do przedpokoju oraz sypialni, w której planujesz wydzielić miejsce na garderobę. Przechowasz w niej ubrania wymagająca wieszania, takie jak długie płaszcze, kurtki, peleryny czy garnitury. W górnej części z powodzeniem umieścisz przedmioty, po które sięgasz okazjonalnie, a w dolnej poukładasz buty lub akcesoria.
Szafa Hesen o wymiarach 101 × 203 cm to wygodne strefy przechowywania:
– strefa wieszania wyposażona w drążek na wieszaki,
– pawlacz będący integralną częścią szafy,
– 1 szuflada umiejscowiona w dolnej części szafy.
– wyposaż szafę Hesen w przegrodę z półkami i zyskaj dodatkowe miejsce na zorganizowanie ubrań.
Uwagę przyciąga subtelna gra kolorów – chłodny grafit przełamany jest wybarwieniem dąb artisan. Druga wersja kolorystyczna zachwyca połączeniem korpusów modrzew sibiu jasny i blatu w kolorze sosna larico. Delikatne frezy i gałkowe uchwyty w kolorze frontów to minimalistyczne akcenty decydujące o charakterze mebla.
Mebel wyposażony jest również w zawiasy z cichym domykiem, dzięki któremu fronty pracują lekko i bezgłośnie. Szuflady montowane są na prowadnicach umożliwiających pełny wysuw.
Sprawdź pozostałe elementy systemu i zadbaj o spójność w aranżacji pokoju dziennego, sypialni lub innych pomieszczeń. Poznaj więcej modułów z kolekcji Hesen
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 101 cm |
|---|---|
| Wysokość | 203 cm |
| Głębokość | 57 cm |
| Ilość szuflad | 1 |
| Ilość półek | 1 |
| Ilość drzwi | 2 |
| Kolor | grafit/dąb artisan, modrzew sibiu jasny/sosna larico |
| Funkcje | ciche domykanie frontu, ciche domykanie szuflad, drążek |
| Materiał | folia finish, listwa MDF, metal, płyta wiórowa, tworzywo, zawiasy z cichym domykiem, prowadnice cichy domyk |
| Dostępne warianty | S515-SZF2D1S/20/10-GF/DASN, S515-SZF2D1S/20/10-MSJ/SOL |

















