praktyczny organizer
Komoda Laval
praktyczny organizer
Komoda Laval
Kolekcja Laval została stworzona z myślą o zabudowie nowoczesnych wnętrz, w których gładkie, błyszczące powierzchnie cenią akcenty naturalnego dębu. Jeżeli szukasz idealnego mebla do przechowywania, komoda Laval poleca się do salonu, korytarza i przedpokoju. Komoda z 6 szufladami to rozwiązanie dla tych, którzy lubią porządek. Podzielona przestrzeń ułatwia organizację przedmiotów, co ułatwi odnalezienie tego poszukiwanego. Na blacie możesz ustawić doniczkę z kwiatkiem, dekoracyjny wazon lub rodzinne fotografie. Jednym z jej atutów jest kompaktowy rozmiar, dzięki czemu możesz ją ustawić nawet w niewielkim pomieszczeniu. Komoda o wymiarach 96,5 x 127 cm sprawdzi się jako dopełnienie komody lub witryny, ale też solo, ustawiona np. w korytarzu. Prowadnice z cichym domykiem i pełnym wysuwem poprawiają komfort użytkowania mebla na co dzień. Nie sposób oderwać wzroku od tych połyskujących, lakierowanych frontów w kolorze biały lustrzany połysk i blatów w kolorze dąb artisan. Te połączenie rozjaśni wnętrze i optycznie je powiększy. Energooszczędne oświetlenie LED pod blatem nadaje nietuzinkowego charakteru. Komodę Laval ustaw w towarzystwie szafki rtv lub witryny, tworząc spójną zabudowę. Poznaj też inne elementy kolekcji, łącz ze sobą poszczególne produkty i urządzaj salon po swojemu
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 96,5 cm |
|---|---|
| Głębokość | 42,5 cm |
| Wysokość | 127 cm |
| Ilość szuflad | 6 |
| Funkcje | ciche domykanie szuflad, energooszczędne oświetlenie LED |
| Kolor | biały połysk/dąb artisan |
| Materiał | metal, płyta laminowana, płyta meblowa, tworzywo |
| Dostępne warianty | S474-KOM6S-BIP/DDZN/BIP |


















