przechowuje i eksponuje
Komoda Laval
przechowuje i eksponuje
Komoda Laval
Jesteś w trakcie remontu? Najwyższy czas wybrać meble do nowoczesnego salonu. Sprawdź kolekcję Laval, która zachwyca gładkimi, lustrzanymi frontami i dębowymi blatami, a do tego markowymi akcesoriami z cichym domykiem. Jedną z bardziej praktycznych brył, jest pojemna komoda Laval. Komodę z szafkami i szufladą możesz ustawić w niemal każdym miejscu. To doskonały schowek na niezbędne salonowe przedmioty. Do wykorzystania masz szeroki blat, idealny na dekoracje lub zdjęcia. Co kryje w sobie komoda o wymiarach 148 x 91 cm? 3 pojemne szafki, w których możesz przechowywać np. alkohol, obrusy lub zastawę stołową, kompaktową szufladę na sztućce, dokumenty lub kable do ładowarek. Wygodne użytkowanie mebla to zasługa zawiasów i prowadnic z systemem cichego domyku. Nie sposób oderwać wzroku od tych połyskujących, lakierowanych frontów w kolorze biały lustrzany połysk i blatów w kolorze dąb artisan. Te połączenie rozjaśni wnętrze i optycznie je powiększy. Energooszczędne oświetlenie LED pod blatem nadaje nietuzinkowego charakteru. Komodę Laval możesz dowolnie zaaranżować, ustawiając ją przy innych elementach kolekcji – szafy, witryny, regału, szafki RTV lub komody. Stwórz spójną i ergonomiczną zabudowę salonu
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 148 cm |
|---|---|
| Głębokość | 42,5 cm |
| Wysokość | 91 cm |
| Ilość drzwi | 3 |
| Ilość półek | 3 |
| Ilość szuflad | 3 |
| Funkcje | ciche domykanie frontu, ciche domykanie szuflad, energooszczędne oświetlenie LED |
| Kolor | biały połysk/dąb artisan |
| Materiał | metal, płyta laminowana, płyta meblowa, tworzywo |
| Dostępne warianty | S474-KOM3D1S-BIP/DDZN/BIP |


















