pojemna i praktyczna
Komoda Lara
pojemna i praktyczna
Komoda Lara
Jak zaaranżować pokój młodzieżowy by jak najlepiej spełniał swoją funkcję? Ustawiając w nim łóżko, biurko, szafę, ale też regał i komodę Lara. To wszystko stanowi część kolekcji Lara, która na dobre zagości w nowoczesnych i loftowych aranżacjach. Komoda Lara to przede wszystkim pojemność, którą możesz wykorzystać na przechowywanie ubrań, dokumentów i innych artykułów. Możesz je posegregować i schować w dwudrzwiowej szafce i 3 szufladach. Szeroki blat to doskonałe miejsce na rodzinne zdjęcia, nagrody i dekoracje. Komoda młodzieżowa zachwyca efektowną okleiną w kolorze jesion Belarus. Dzięki temu odwzorowuje naturalne usłojenie drewna. Ozdobą mebla są czarne uchwyty oraz oryginalne aplikacje, które zdobią krawędź blatu i cokół. Akcesoria z cichym domykiem bezszelestnie połączą front z korpusem i zapewnią komfort użytkowania mebla na co dzień. Pojemną komodę Lara możesz połączyć z innymi meblami dostępnymi w kolekcji i stworzyć w ten sposób spójną i funkcjonalną zabudowę pokoju młodzieżowego lub biura
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 130 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 88 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 2 |
| Ilość szuflad | 3 |
| Kolor | jesion belarus |
| Materiał | folia, metal, płyta meblowa, tworzywo |
| Dostępne warianty | S463-KOM2D3S-JBE |






















