odkryj jej nowoczesny design
Komoda Forn
odkryj jej nowoczesny design
Komoda Forn
Kolekcja Forn zachwyca nowoczesnym designem, na który składa się minimalizm form i urzekający detal. Dekoracyjne frezy dodają meblom charakteru, a funkcjonalne dodatki decydują o ich użyteczności. Uniwersalna kolorystyka sprawia, że meble idealnie wpisują się w aranżacje idące z duchem czasu. Urządzasz salon lub sypialnię? Komoda Forn sprawdzi się jako element wyposażenia w każdym z tych pomieszczeń. Pojemna szafka z półką oraz 3 szuflady to dużo miejsca na przedmioty, które chcesz przechowywać w uporządkowany sposób. Wykorzystaj również powierzchnię blatu – to idealne miejsce do wyeksponowania pamiątek z podróży, zdjęć bliskich osób czy ulubionych dekoracji. Konstrukcja komody o wymiarach 156 × 93 cm zapewnia maksymalnie komfortowe użytkowanie. Łatwy dostęp do zawartości szuflad zyskasz dzięki prowadnicom umożliwiającym pełne wysuwanie. Z kolei lekkość zamykania frontów zagwarantują Ci zawiasy z wbudowanym cichym domykiem. Niebanalny styl kolekcji podkreśla kolorystyka, dostępna w 4 wariantach: biały połysk, dąb delano ciemny / czarny mat, dąb delano ciemny / biały połysk, biały połysk / czarny mat. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie! Sprawdź pozostałe elementy kolekcji Forn i stwórz ciekawą aranżację salonu lub sypialni.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 156 cm |
|---|---|
| Wysokość | 93 cm |
| Głębokość | 42,5 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 1 |
| Ilość szuflad | 3 |
| Funkcje | ciche domykanie frontu, ciche domykanie szuflad |
| Kolor | biały połysk/biały wysoki połysk, biały połysk/czarny mat, dąb delano ciemny/biały połysk, dąb delano ciemny/czarny mat |
| Dostępne warianty | S471-KOM1D3S-BIP, S471-KOM1D3S-BIP/CAM, S471-KOM1D3S-DDC/BIP, S471-KOM1D3S-DDC/CAM |




















