pojemna, a zarazem kompaktowa
Komoda Erla
pojemna, a zarazem kompaktowa
Komoda Erla
Kolekcja Erla wyróżniająca się lśniącymi frontami, nietypowym blatem i funkcjonalnością wpisze się w wystrój nowoczesnego salonu. W salonie warto postawić na sprawdzoną zabudowę – komoda Erla stworzy dodatkowe miejsce na salonowe przedmioty. Nieocenione w przechowywaniu są trzy pojemne szuflady. Możesz je wyposażyć w koszyki lub dedykowane organizery tak, aby wydzielić miejsce na drobiazgi.
– Laminowany blat o podwyższonej odporności na zarysowania sprawdzi się jako baza pod wazon, lampion i doniczkę. Komoda zachwyca połączeniem frontów w kolorze nieskazitelnej bieli w lustrzanym połysku oraz ciepłej barwy dąb minerva, w której został wykonany blat i dolny cokół. Ozdobną funkcję pełni też blat wznoszący się ponad linią frontów. Nowoczesną linię podkreślają gładkie, bezuchwytowe fronty. W niewielkim salonie sprawdzi się komoda Erla. Możesz ją zestawić z innymi komodami, witryną , szafką RTV czy półką tworząc ergonomiczną zabudowę.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 98 cm |
|---|---|
| Wysokość | 88,5 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość półek | 0 |
| Ilość szuflad | 3 |
| Funkcje | bez uchwytowe fronty, laminat o podwyższonej odporności na zarysowania i uszkodzenia |
| Kolor | biały/dąb minerva/biały połysk |
| Materiał | metal, płyta laminowana, płyta meblowa, tworzywo |
| Dostępne warianty | S426-KOM3S-BI/DMV/BIP |


















