idealna na podręczne rzeczy
Komoda Balin
idealna na podręczne rzeczy
Komoda Balin
Prostota formy kolekcji Balin wygląda pięknie zarówno w nowoczesnej jak i klasycznej aranżacji. Komoda Balin to idealny organizer na przechowywane rzeczy. Wykorzystaj pojemną szafkę i 3 kompaktowe szuflady, aby zaprowadzić porządek wśród drobiazgów. Pokochasz tę kolekcję za jej głęboką kolorystykę. Korpus w wybarwieniu modrzew sibiu złoty zestawiono z frontami w jednolitym kolorze modrzew sibiu złoty. Efektowny pogrubiony korpus idealnie współgra z gładką powierzchnią frontów. Komfortowe użytkowanie na co dzień to zasługa zawiasów z systemem cichego domyku. Front zwalnia w końcowej fazie, dzięki czemu zamknie się nie zakłócając spokoju. Zestaw komodę z pozostałymi elementami kolekcji Balin, która daje Ci wiele możliwości aranżacji stylowego salonu
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 112 cm |
|---|---|
| Wysokość | 85 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość szuflad | 3 |
| Funkcje | ciche domykanie frontu, ciche domykanie szuflad |
| Kolor | dąb monastery, dąb monastery/dąb czarny, modrzew sibu złoty |
| Dostępne warianty | S365-KOM1D3S-DMON, S365-KOM1D3S-DMON/DCA, S365-KOM1D3S-MSZ |


















